PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

4 tipy na vánoční dárky nejen pro děti

Tichá noc, svatá noc, Vánoce přijdou i letos a rozhodně nebudou mít zpoždění. Prosinec se překulí ráz naráz a vy, vyčerpaní sprintem na trase dárky-úklid-cukroví, skončíte v supermarketu, v jedné ruce růžovou barbínu a v druhé plastové auto. A nakonec koupíte i to, co se vám vůbec nelíbí, jen proto, abyste vůbec něco měli. Zkuste letos nákupy pohodlně přes e-shop. A ještě lépe přes nějaký český e-shop, který prodává věci českých výrobců. Tímto váš dárek získá ještě další rozměr a smysl. Podpoříte lokální firmy a máte jistotu, že pořídíte kvalitní výrobek.

Aktovkový Ježíšek pro prvňáčky, sportovní vaky pro větší děti i pro rodiče

Jestli doma máte nastávajícího prvňáčka, který se na konci zimy dychtivě těší na zápis do opravdové školy, určitě ho potěšíte parádní školní aktovkou. Kluci ocení třeba batoh s raketou, malé školačky zase nadchne aktovka s oblíbenou Santoro holčičkou. Všechny tyto aktovky jsou k dostání i v praktických setech s penálem a pytlíkem na cvičky. Jak vypada školní set naživo se můžete podívat zde.

Staršímu potomkovi nebo aktivním dospělým členům rodiny darujte třeba praktický sportovní vak. Na trhu je jich mnoho druhů, ale ty kvalitní se šijí z odolných materiálů tak, aby se vám vydržely déle než pár týdnů.

Misky, hrnky, talířky: klasika, která potěší malé i velké

Drobné nádobí patří k dárkové klasice. Pokud ale vyberete originální kousky a nebudete spoléhat jen na masovou produkci, určitě se trefíte. Existuje spousta autorů, kteří si potisky nádobí navrhují sami a promítají do nich kus své duše i srdce. Kouzelné porcelánové hrnky pod značkou Ellastration vyrábí třeba výtvarnice Daniela Fišerová, plecháčky akorát do ruky zase výtvarnice Lucie Velíšková. Z hezkého hrnku víc chutná nejen ranní kakao, ale také odpolední babiččina kávička nebo tatínkův večerní čaj.

Zdroj: Daniela Fischerová, Ellastration.cz

Zdroj: Lucie Velíšková, LucieLiving

Dřevěné hračky: znovunalezená dětská radost

Dřevěné hračky v současném EKO světě zažívají opravdovou renesanci. A co si budeme povídat, dřevo je prostě na dotek mnohem příjemnější než plast. Dřevěné hračky evropských výrobců v mnohém předčí plastové hračky produkované v Číně. Pro nejmenší můžete pořídit například dřevěné kostky, auta, či zvířátka. Pro větší kluky se dá sehnat třeba ohromná vláčko dráha, pro holky zase celá škála dřevěných domečků – malé, velké, rozkládací, barvené, přírodní. Stačí si jen vybrat.

Zdroj: drevenedomecky.cz

Tvůrčí hračky pro zvídavé děti

Děti, které rády vyrábí a tvoří, potěšíte určitě nákupem v papírnictví: barevné fixy, pastelky, velká zásoba lepidla nebo třeba praktická složka na všechny ty výkresy, vystřihovánky a jiná dílka, tyhle drobnosti poslouží jako vděčný dárek vždy. Vyšší ligou dětského tvoření jsou tzv. tvůrčí krabice, které dětem nabízí konkrétní tvořivou činnost, kterou sami zvládnou. Z několika značek dostupných u nás zkuste třeba Ani-Muk, edukativní sady s půvabnými ilustracemi Emmy Vrbové.

Zdroj: ani-muk.cz