PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  +420 541 126 111 | +420 604 248 970
 • E-mail:
  info@oxybag.cz
VALENTÝNSKÁ SLEVA 14% NA CELOU KOLEKCI OXYLADY S KÓDEM VALENTYN14!!

ČESKÝ VÝROBCE ŠKOLNÍCH POTŘEB

Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
+420 541 126 111
+420 604 248 970
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Ambasadorka Oxylady Lucie Křížková představuje novou kolekci Leather

Půvabná moderátorka a někdejší Miss Lucie Křížková se bez manželovy pomoci víc než půl roku sama stará o domácnost a dvě děti. Nečekaným zdrojem příjmů se jí staly sociální sítě, díky kterým má možnost se realizovat a trávit více času doma.

Ambasadorka Oxylady Lucie Křížková představuje novou kolekci Leather

Díky Instagramu může být více s dětmi. Optimistická Lucie Křížková prozradila, jak se jí daří.

„Mé pracovní aktivity se v posledním roce, vlivem pandemických opatření, výrazně omezily. Moderuji prakticky jen jeden týden v měsíci pořad Sama doma, který je můj splněný moderátorský sen. Ale živí mě Instagram. Ano, ještě před pár lety jsem si něco takového neuměla představit, ale teď je to realita. Nejde mi přes pusu označovat influencerství za práci, ale je to teď moje hlavní forma obživy. A jsem nadšená,“ přiznává Lucie. V tomto složitějším období kráska oceňuje zejména to, že může pracovat z domova a trávit tak dostatek času s dětmi.

„V rámci různých spoluprací se navíc i s dětmi podívám na zajímavá místa, sbíráme nové společné zážitky. Některé spolupráce mě navíc vrací zpět k modelingu, třeba naposledy jsem nafotila kolekci doplňků pro značku Oxylady. Na focení v hotelu Sen se mnou byla i Lola, která mě při práci ráda doprovází,“ pochvaluje si novou kariéru.

Všechny dny však nejsou zalité sluncem. I přes pozitivní přístup se musí Lucie někdy spolehnout na pomoc okolí: „Syn je už větší, samostatný, ten se ze školy a z kroužků dopraví domů sám. S Lolou mi pomáhá kamarádka, která bydlí kousek od nás. Bez ní bych se v pracovním týdnu neobešla.“

Čas s dětmi si ale sympatická Miss užívá naplno a zapojuje je také do sportu, který je nepostradatelnou součástí jejího denního života. „Pravidelně se otužuji. Teď v mrazu jsem ve svém živlu. Ohromně mě to baví a nakopává. V létě jezdíme na cyklovýlety a teď v zimě si užíváme lyžování. Nyní se pokoušíme rozlyžovat i Lolu, takže se nám snad poštěstí si na jarní prázdniny užít zimních radovánek ve Špindlerově Mlýně.“

Foto: Oxybag, archiv Lucie Křížkové