PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

ČESKÝ VÝROBCE ŠKOLNÍCH POTŘEB

Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
541 126 111
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Batoh s motivem Minecraft nebo Motýl ?

Letošní novinkou je školní batoh OXY GO, batoh, který zaujme na první pohled. Velikostí i funkcemi je přizpůsoben pro prvňáčky, vydrží ale mnohem déle. Na zádech sedí jako ulitý, je dostatečně prostorný, samostatně stojí, nechybí reflexní prvky, hrudní popruh, praktické kapsy a jako bonus je lehký jako pírko. Má prostě vše, co prvňáček u svého prvního školního batohu potřebuje.

Batoh s motivem Minecraft nebo Motýl ?

Extrémně moderní a extrémně nadčasový OXY GO

Děti často poměrně brzy touží po batohu novém, protože se na aktovku cítí velcí, tahle situace vás s OXY GO ale rozhodně nepotká. Moderní vzhled a dostatečný prostor na školní pomůcky zaručí, že batoh vašim ratolestem vydrží minimálně do třetí třídy.

Chce být jako Messi nebo ho fascinuje svět Minecraft pak ho potěší školní batoh OXY GO Fotbal nebo Playworld. Pokud však netrpělivě vyhlíží letošní premiéru Jurského světa, pak je jasnou volbou batoh OXY GO Jurassic World. Motivy pro holky jsou romantické, barevné a hravé, stejně jako celý dívčí svět. S Unicorn rozhodně nešlápnete vedle, třpytivý Shiny zaujme na první dobrou a nesmí chybět ani Motýl, nejoblíbenější motiv aktovek Oxybag.

OXY GO je extrémně lehký! Extrémně moderní! Extrémně nadčasový a extrémně…prostě GO! S tímhle batohem se vaše děti ve škole rozhodně neztratí.