PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

Chystáme se na nový školní rok

Prázdniny se přehouply do závěrečného týdne, jsme v cílové rovince. Děti se chystají zpět do školy, rodiče s nákupními seznamy v ruce kroužkují co koupit teď a co ještě chvíli počká. Poslední hledání na internetu, návštěvy papírnictví, obchodních center, srovnávání typů aktovek, penálů, desek na sešity. Je toho tolik, co musí rodiče nastudovat, aby vybrali to nejlepší.

Kvalitní příprava je důležitá

Školní aktovka je věc, se kterou děti tráví bez mála každý všední den velmi mnoho času. Cesta do školy, přesun po učebnách, na oběd, do družiny, na kroužek, domů. A proto musí být aktovka kámošem, který nepřekáží. Nesmí být příliš těžká, ale musí se toho do ní hodně vejít. Měla by být pevnou oporou, na kterou se můžou školáci, i jejich rodiče zcela spolehnout. A taky by jí to mělo slušet.

Má to smysl

Výrobě certifikovaných, ergonomických školních aktovek známých pod značkou OXYBAG, se věnujeme od roku 2012 a s každou další sezonou, která v Karton P+P vrcholí právě koncem letních prázdnin, nás přepadá bilanční nálada. Kolik rodin do nás vložilo svoji důvěru? Co je třeba ještě vylepšit? Jak naše malé velké zákazníky dále podporovat, aby byl jejich život ve školních lavicích co nejpohodovější? Neustále pracujeme na zlepšení systémů, bezpečnostních prvků a designů. Vyvíjíme naše produkty, abychom uspokojili potřeby všech dětí, které jdou do školy poprvé. Abychom pozitivně naladili ty starší, kteří už vědí, co je čeká, a uklidnili rodiče, že batoh na zádech jejich dětí sedí tak, aby se páteř i s jistou zátěží dobře vyvíjela.

Jsme v tom s vámi. Jsme tam, kde je nás potřeba nejvíc

A tak, až se ozve první zářijové zvonění, my z Karton P+P zasedneme ke svým stolům a v srdcích budeme se všemi školáčky, puberťáky, studenty i jejich rodiči. Věříme, že batohy OXYBAG a další školní a kancelářské pomůcky z Karton P+P budou všem jejich uživatelům nepostradatelnou každodenní oporou. My z Karton P+P jsme součástí něčeho, co nám dává smysl. První školní den, přijímací zkoušky, každodenní koloběh. Děti ve školách se připravují na dospělácký život, vzdělávají se, učí a my se jim díky našim batohům a aktovkám snažíme být zdravou a přátelskou oporou.

Tým Karton P+P

Vaše důvěra nás posiluje a zároveň roste zodpovědnost a chuť být stále lepší. Vyvíjet se, inovovat. Přinášet kvalitní produkty, které vám i vašim dětem dokáží usnadnit život.

Pevně si stojíme za vším, co pro vás vytváříme, protože pracujeme nejen hlavou a rukama, ale i srdcem. A když něco děláte srdcem, je to vždycky správně.

Přejeme vám úspěšný a kreativní nejen školní rok 2020/2021.