PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

Testováno na dětech: Aktovky pro prvňáčky od Oxybag obstály na výbornou

Je pro vás výběr aktovky pro prvňáčka aktuální téma? Snažíte se prokousat recenzemi, srovnáváte parametry, ceny a stále se nemůžete rozhodnout, jakou vybrat? Vsaďte na aktovky Oxybag. Naše společnost je na trhu více než 25 let a za tu dobu do školy s naší aktovkou na zádech nastoupily tisíce dětí. Troufáme si tedy tvrdit, že na českém trhu jsme v kategorii školních batohů a školních potřeb naprostá špička.

Testováno na dětech: Aktovky pro prvňáčky od Oxybag obstály na výbornou

Každý batoh je před uvedením na trh pečlivě testován na dětech tak, abychom si byli na 100 % jisti, že sedí jak má, že pro děti bude pohodlný, bude se jim dobře nosit a třeba i přispěje k tomu, aby děti do školy chodily s radostí. Všechny batohy jsou navíc schváleny fyzioterapeutem Mgr. Jakubem Veškrnou, který dohlíží na to, aby splňovaly všechny zásady zdravého nošení a nezatěžovaly záda dětí.

I když se na trhu školních potřeb pohybujeme tolik let, jsme rádi za každou jednu recenzi, kterou na naše produkty napíšete, ať už prostřednictvím sociálních sítí nebo třeba na portálu Heureka.cz. Vašich pár minut času může pomoci rodičům, kteří tápou a aktuálně řeší nákup první školní aktovky.

Protože už za sebou máme první čtvrtletí školního roku, přidáváme pár recenzí spokojených maminek, které u nás vybraly během letních prázdnin aktovky pro své prvňáčky. Třeba při výběru pomohou právě vám.

Kateřina B., na Instagramu jako @mummy.kathy
„Aktovku od Oxybag si syn naprosto zamiloval pro její design a pohodlné nošení. Já na ní oceňuji lehkost, variabilní nastavená ramenních popruhů a snadnou omyvatelnost.“

Romana P., na Instagramu jako @romanapavelkova
„S aktovkou Oxybag jsme moc spokojeni. Taška je lehká, má super design, reflexní prvky a hlavně pěkně zpracovaná anatomicky tvarovaná záda, takže moc dobře sedí.“

Lucie V., na Instagramu jako @mama.ctyr.lou­pezniku
„Už to budou tři měsíce, co náš prvňáček Kuba používá aktovku z řady Premium Light. Jsme spokojení. Každá věc v aktovce má své stálé místo. Láhev na pití v boční kapse. Svačina ve vnitřní přední kapse. Aktovka je prostorná, místo nám nikdy nechybělo. Také oceňuji polstrování ramenních popruhů a hrudní přezku, vše jsme nastavili tak, aby se aktovka nosila opravdu pohodlně.“

Jana M., na Instagramu jako @janeonthemove
„Dlouhou dobu jsem zvažovala, zda pořídit do první třídy batoh nebo aktovku. Pro lepší přehlednost a orientaci jsem nakonec vybrala aktovku od Oxybag. Na jedno cvaknutí se dcerka dostane ke všemu, velká hlavní kapsa zajistí v aktovce skvělý přehled, usnadňuje jí orientaci v učebnicích, sešitech a pomůckách. Menší přední kapsa na suchý zip je tak akorát velká na malé sešity a žákovskou. Aktovka je lehká, má ergonomicky řešená záda a krásný design, který dcera miluje. S volbou jsme moc spokojené obě dvě a já vím, že pro syna vyberu příští rok zase aktovku od Oxybag, je to za mě nejlepší volba v provedení aktovky, ale i v cenové dostupnosti.“

V tomto roce jsme taky získali razítko „OTESTOVÁNO NA TESTUJ.TO“, díky 100% spokojenosti rodičů i malých školáků, kteří se zapojili do testování našich aktovek Premium Light. Naše školní batohy se pravidelně umisťují i v žebříčku TOP 10 na srovnávacím serveru Heureka.cz. Těchto výsledků si nesmírně vážíme a jsme rádi, že vám aktovky Oxybag dělají radost. Za každého jednoho spokojeného zákazníka jsme velmi rádi, spokojenost vás a vašich dětí je pro nás totiž na prvním místě.