PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz
Vážení zákazníci, vzhledem k vysokému nárůstu objednávek a ztížené situaci přepravních služeb může dojít až k několikadennímu zpoždění doručení zboží z vašich objednávek. Děláme maximum pro to, abychom vaše objednávky doručovali v co nejkratším termínu. Děkujeme za pochopení. Tým Oxybag.

Kateřina Stočesová a její děti si oblíbily batohy Oxybag

V roce 1998 zvítězila v soutěži Miss České republiky a téhož roku získala i ocenění Queen of the World. V současnosti Kateřina Stočesová podniká v oblasti golfu a žije spokojeným rodinným životem. Dnes je především maminkou sedmileté Annemarie a skoro čtyřletého Christophera. Annemarie půjde po prázdninách do první třídy, a tak si společně s maminkou vybírala první aktovku. A nás těší, že jejich volba padla právě na náš batoh a doplňky k němu.

Kateřino, kdy a jak jste vlastně objevila naše batohy?

Výrobky Oxybag mi doporučila již před delší dobou kamarádka. Pro děti jsem u vás nejdříve pořídila dětské batůžky. Zaujaly mě pestré barvy a velikost přesně pro ty dva moje malé poklady.

Vaše dcerka Annemarie v září nastupuje do 1. třídy. Jakou aktovku jste pro ni hledala?

První aktovka je důležitá, Annie se do školy moc těší, proto mi samozřejmě s výběrem vydatně pomáhala. Nejvíc se jí líbila sada batohu a doplňků s jednorožcem Fluffym. Tohoto potřeštěného „koníka“ Annie vážně miluje, Mimoni u nás prostě frčí. A tak poprvé vyrazí do školy právě s Fluffym. Nedivila bych se, kdyby podobnou aktovku chtěly i ostatní holčičky v její třídě.

A co ostatní školní potřeby? Už máte také nachystáno?

Že se ptáte! Samozřejmě. Annie totiž u vás našla taky další věci s Fluffym a hned mě nabádala, ať ji je také pořídím. Máme teď tedy taky jednorožčí penál, pytlík na cvičky, složku na sešity, kartónový kufřík na výtvarku i bloky. A taky klíčenku s karabinou na první vlastní klíče. Zkrátka Fluffy u nás ovládl veškeré školní přípravy.

Co na našich batozích nejvíce oceňujete?

Kromě barev a veselých vzorů se samozřejmě dívám taky na to, jak se bude dětem batoh nosit. Líbí se mi anatomicky tvarovaná a polstrovaná záda, nebo měkké vyztužené popruhy, které nebudou tlačit do ramínek. Super je taky nastavitelný hrudní popruh, ten si Annie může zatáhnout dle potřeby a lépe se jí všechny ty vědomosti ponesou.

A co váš syn, Christopher, jak se mu nosí batůžek Oxybag?

Tyhle malé batůžky jsou prima. Máme jich doma hned několik. Chris se bez batůžku nehne z domu, nosí ho do školky, na hřiště, i když někam vyrážíme na výlet, nebo za sportem. Nejraději má ten s dinosaury.