PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

ČESKÝ VÝROBCE ŠKOLNÍCH POTŘEB

Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
541 126 111
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Kreativní alba Oxybag

Baví vás tvořit, nebo hledáte originální dárek pro své blízké? Kreativní album přináší inspirativní řešení, jak mít své vzpomínky stále po ruce. Vytvořte originální knížku plnou fotek, výstřižků a obrázků, kterou si budete chtít prohlížet každý den.

Kreativní alba Oxybag

Vyprávějte svůj příběh

Svatba. Den, na který se nezapomíná. Spousta fotek, drobných suvenýrů, vtipných přání a životních rad od přátel. Vložte je do kreativního alba a sestavte svatební fotoalbum přesně podle svých představ. Vytvořte si hmatatelnou vzpomínku, která vám i po letech bude připomínat výjimečnost vašeho velkého dne. Dlouho marně hledáte deník, do kterého zaznamenáte všechny důležité chvíle, když vaše děti rostly? Otisk nožičky, pramínek vlasů z prvního stříhání. První nesmělé krůčky, návštěva Zoubkové víly a taky obrázek ze školky. To všechno můžete vložit do kreativního alba. Vytvořte krásný, emotivní příběh vašeho děťátka, sestavte vzpomínkovou cestu prvních let vašeho společného života.

Kreativní metoda scrapbooking

Určitě jste o ní už slyšeli. Jde o způsob vytváření originálních alb z fotografií, drobných dekorací, ústřižků, různých papírů, zvýrazňovačů, gelových tužek, lepítek a mnoho dalšího. Základem scrapbookového tvoření jsou fotografie, ze kterých tvoříte koláže a k dozdobení celé stránky pak můžete použít takřka cokoliv. Stužka, knoflík, razítko, vstupenka do divadla, cokoliv co se vám ke vzpomínce na fotografii bude hodit. Každá stránka v albu tak bude vaše umělecké dílo. Kreativní album pořídíte v různých velikostech. Tvořit můžete na hnědý nebo bílý kvalitní vysokogramážový papír. Desky jsou svázány stužkou, aby vaše vzpomínkové koláže byly v bezpečí.

Dejte svým vzpomínkám prostor, který si zaslouží

Kreativitě se zde meze nekladou. Album s tvrdými listy můžete využít na cokoliv, co vás napadne. Sbíráte rádi květiny? Vytvořte si svůj vlastní herbář. Přidejte popisky, poznámky o místě, kde jste květinu utrhli. Co se ten den událo výjimečného a proč jste si vybrali právě tuto květinu. Všechno si to zapište. Vytvořte svůj voňavý květinový deník. Rádi zkoušíte nové recepty a jejich postup si píšete všude po papírcích, které se tak rády ztrácí. Použijte kreativní album k vytvoření své osobní kuchařky. Pište, zvýrazňujte, vlepujte tipy pro lepší výsledek. Použijte obrázky z časopisů, vlastní fotky hotového jídla. Takovou kuchařku vám budou kamarádky okukovat při každé návštěvě.

Uchovejte své zážitky stylově

Kreativní album skvěle poslouží jako cestovní deník. Album fotek z dovolené dolaďte malými suvenýry. Čtyřlístek, sedmikráska, výstřižek z místních novin, vstupenka do letního kina, malá mušle nebo kamínek, recept na opravdovou italskou pizzu. Nenechte všechny tyto jedinečné momenty spát mezi mnoha dalšími fotografiemi ve svém počítači nebo mobilu. Ať už se rozhodnete zachovat kouzlo okamžiku jakkoliv, kreativní album vám dá prostor pro všechny vaše nápady. Buďte kreativní, dejte do toho srdce.