PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

ČESKÝ VÝROBCE ŠKOLNÍCH POTŘEB

Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
541 126 111
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Nečekejte na Vánoce!

Taky si říkáte, že jsme se sotva vzpamatovali ze začátku školního roku a ani se nenadějeme a máme tu Vánoce? Přichází tak na řadu oblíbená otázka do pranice, kdy je ideální pustit se do nakupování vánočních dárků. Zatímco někdo pořizuje drobnosti v průběhu celého roku a poctivě si sepisuje tipy, čím by své blízké potěšil, někdo to nechává na poslední chvíli. Jak se říká, sto lidí, sto chutí.

Nečekejte na Vánoce!

Co letos dětem pod stromeček?

Každoroční téma pro všechny rodiče. Co dětem pořídit, aby to nezruinovalo rodinný rozpočet a aby se na dárky po měsíci neprášilo a měly využití? Pokud máte doma ostřílené školáky, jistě nám dáte za pravdu, že od určitého věku ocení dárky spíš praktické, než hromady hraček. Většinou chtějí to, co je trendy, co vidí ve škole u spolužáků nebo třeba v obchodě. Mají spoustu koníčků, pořád někde lítají a doma se moc nezdrží? Tak jim pořiďte opravdu kvalitní batoh! Takový, co využijí do školy, na přespávačku u kamarádů nebo na trénink. My vám garantujeme kvalitu a dětská záda jako v bavlnce, na vás je jen vybrat design, který vaše dítko okouzlí.

Aktovka pro prvňáčka na Vánoce? Ano nebo ne?

Tolik diskutované téma. Je ideální nadělit budoucímu prvňáčkovi aktovku pod stromeček? Jednoznačná odpověď neexistuje. Zatímco někteří rodiče preferují nákupy školní tašky těsně před nástupem do školy, je spoustu těch, kteří aktovku kupují na Vánoce a plní tak dětská přání. Protože právě výbava do školy se objevuje v nejednom dopisu pro Ježíška malých předškoláků. Pokud se děti do školy opravdu těší a o své první aktovce už básní pěkně dlouho, proč jim tu radost nedopřát? Vždyť ta radost při rozbalování dárků patří k těm nejkrásnějším okamžikům z celých Vánoc.

U Oxybag najdete spoustu oblíbených dětských motivů i s postavičkami z Disney pohádek. Milují Annu a Elsu, jednorožce, dinosaury nebo třeba Minecraft? Žádný problém, ty u nás najdete ve velké míře. Není nic jednoduššího, než od dětí vyzvědět, jak by aktovka měla vypadat, a pak ji v klidu domova objednat. Bez starostí, bez návštěv přecpaných obchodních center a navíc s dopravou zdarma. Nabídku pro prvňáčky máme opravdu širokou a je jen na vás, jestli zvolíte aktovku nebo školní batoh. Anebo rovnou celý školní set? Na ty jsme experti, jsme totiž jediný výrobce na trhu nabízející osmidílné školní sety. A garantujeme vám, že s takovou vánoční nadílkou budou děti od radosti skákat metr vysoko a na ty jejich rozzářené oči budete vzpomínat pěkně dlouho.

Pokud si nevíte rady s výběrem, inspiraci najdete v našich starších článcích, kde se tomuto tématu detailně věnujeme, případně nám napište, třeba na sociálních sítích. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli. Aktuálně u nás navíc probíhá sezónní výprodej, máte tedy ideální příležitost nakoupit první kousky pod stromeček s příjemnou slevou.

S dárky od nás nešlápnete vedle, za to vám ručíme. Najdete u nás i širokou nabídku sortimentu pro malé děti školkového věku a nezapomínáme ani na ženy. Můžete se tak inspirovat tipy na dárky pro celou rodinu.