PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz
Vážení zákazníci, vzhledem k vysokému nárůstu objednávek a ztížené situaci přepravních služeb může dojít až k několikadennímu zpoždění doručení zboží z vašich objednávek. Děláme maximum pro to, abychom vaše objednávky doručovali v co nejkratším termínu. Děkujeme za pochopení. Tým Oxybag.

Ohlédnutí za létem plným soutěží s Oxybag

Prázdniny, nejoblíbenější část roku, zase utekly jako voda a sotva jsme se nadáli, děti se nám opět vrátily do lavic. My jsme vám letošní léto chtěli co nejvíce zpříjemnit, a proto jste se na našich sociálních sítích mohli zapojit do několika soutěží. Pojďte se s námi společně ohlédnout za tím, co jsme pro vás letos vymysleli, třeba se příště zapojíte i vy.

Je libo dětský pokoj IKEA?

Sledovat nás můžete na Instagramu i Facebooku, to už určitě víte. A právě na Facebooku celé léto probíhala oblíbená soutěž o dětský pokoj IKEA. Když děti odjedou na tábor nebo k babičce, to se to plánuje a přesouvá. Jistě nám dáte za pravdu, že prázdniny jsou ideální dobou na organizaci dětských pokojíčků a přípravu na nový školní rok. Celkem jsme vylosovali 6 výherců, každý od nás dostal voucher na nákup v hodnotě 4000 Kč. Za letošní rok jsme rozdali vouchery na dětský pokoj IKEA v hodnotě 40 000 Kč a tak věříme, že jsme mnoha dětem i rodičům vykouzlili úsměv na tváři, když si v IKEA vybrali do svého pokoje přesně to, po čem touží. Ať už nový psací stůl, židli nebo třeba organizéry na hračky.

Není nad osobní setkání

Vidět jste se s námi mohli i osobně a to hned několikrát. Stejně jako loni jsme ani letos nechyběli na Pigyádě, oblíbené akci v dětském zábavním parku v Mirakulu. Pro děti bylo připraveno divadlo, soutěže i hry a my si pro ně přivezli spoustu dárečků. Počasí nám přálo a byl z toho parádní víkend plný zábavy. V průběhu prázdnin jsme se mohli potkat i v různých obchodních centrech napříč celou republikou, kde jsme byli s naší velkou aktovkou. Už jste ji někdy viděli? Vlezou se do ní děti a často i dospělí. Stačilo se s ní vyfotit, umístit fotku na svůj Instagramový nebo Facebookový profil, označit nás v příspěvku a my jsme poslední srpnový den vybrali dva výherce, kteří si mohli na našem e-shopu vybrat batoh dle vlastního výběru. Upřímná radost z výhry a reakce výherců nás vždy potěší a v této soutěži tomu nebylo jinak.

Za horkých letních dnů jste si mohli zasoutěžit o naše batohy v Letní jízdě s Hitradiem Černá Hora, ta se uskutečnila na vyhlášených východočeských koupalištích. Čekalo na vás spoustu soutěží pro děti i dospělé, zábavy a hity, které máte rádi. Vše, co k létu patří.

Nadupané léto s Oxybag

V létě to letos žilo hlavně na našem Instagramu, kde vás pravidelně informujeme o novinkách, slevových akcích a jsme vám k dispozici pro případné dotazy. Na našem profilu jste si mohli zasoutěžit o tritanové lahve a pro naše sledující jsme vymysleli i dvě kola velmi úspěšné soutěže o batoh Oxy Zero dle vlastního výběru a výbavu od JBL pro kvalitní poslech hudby. Výhercům jsme k batohu v prvním kole přibalili reproduktor JBL CLIP 4, v kole druhém se pak soutěžilo i o bezdrátová sluchátka od JBL. Propojení telefonu pomocí bluetooth s pořádnou výbavou pro kvalitní poslech hudby je must have všech teenagerů a dle účasti v soutěži jsme se jim trefili do vkusu. Letní soutěž s JBL potěšila zejména studenty a větší děti, účast byla opravdu obrovská. Vždy se snažíme myslet na všechny věkové kategorie, aby si každý přišel na to své.

Proto jsme v měsíci srpnu nemohli opomenout ty, pro které začíná nová životní etapa. Ve spolupráci s influencerkami jsme připravili několik soutěží o aktovky pro prvňáčky i dětské batůžky pro nejmenší, které se hodí třeba do školky. Všichni už mají své výhry u sebe a my věříme, že aktovky dělají svým novým majitelům radost a hezky se nosí.

Léto to bylo opravdu nabité! Doufáme, že jste si stejně jako my dopřáli pár dnů dovolené a do nového školního roku jste tak mohli vstoupit odpočatí a pravou nohou. Doufejme, že ten letošní podzim k nám bude přívětivější než ten loňský. Společně to musíme nějak zvládnout. Na našich sociálních sítích se pro vás snažíme pravidelně vymýšlet soutěže a zajímavý obsah, chceme, aby vás to s námi bavilo. Jsme pro vás k dispozici vždy, když nás potřebujete. Tak se k nám připojte, ať vám nic neunikne. A pokud máte jakýkoliv podnět, dotaz nebo nám jen chcete napsat recenzi na výrobek, který jste u nás nakoupili, určitě nám napište. Jakákoliv zpětná vazba je pro nás moc důležitá.

A nechte se překvapit, jaké soutěže pro vás chystáme na pomalu blížící se Vánoce, určitě se máte na co těšit. Mějte krásný podzim, váš Oxybag.