PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

Ohlédnutí za rokem 2020 aneb Jste s námi na online vlně?

Rok 2020 byl jiný než roky předešlé. V mnohém byl pro nás všechny plný překážek a ústupků. I tak jsme se snažili se s vámi potkat, co nejvíce to šlo. Navázat spojení nejen online.

Hned jako to vládní nařízení povolila a slunce bylo přívětivé pro oko fotografa, potkali jsme se v brněnském skate parku. Fotili jsme radost a život, který dokáží dát našim batohům jenom vaše děti a vy.


Chvíli poté jsme rozdávali dárečky na Pigyádě v Mirákulu u Prahy. Byl to horký červnový víkend a všichni jsme se skvěle bavili s prasátkem Pigy a jeho kamarádkou Lily. Bylo divadlo, kouzla, soutěže a hry. A samozřejmě my s naším velkým batohem plným dárků. Batoh tak velký, že by si ho od nás chtěl půjčovat i Ježíšek. Už jste ho viděli?


Díky vašemu zájmu, jsme se začali více potkávat i na Instagramu , kde stejně jako na Facebooku proběhlo několik velmi povedených soutěží. Největší loňská soutěž trvala celé prázdniny a výherců bylo hned několik. Soutěžili jsme o dětské pokojíky z Ikea, batohy a aktovky. A protože rádi děláme radost a pomáháme tam, kde je třeba, spojili jsme se s Nadací Nory Fridrichové a jeden dětský pokoj putoval darem do rodiny tatínka samoživitele. O tom jsme vám psali zde.

Sečteno a podtrženo, v loňském roce jste měli příležitost zasoutěžit si o 9 pokojíků od IKEA a 20 batohů nebo aktovek dle vlastního výběru z našeho e-shopu. Nadšeně jste soutěžili o 5 kosmetických sad doplňků Oxylady a celkem 150 sportovních vaků získalo nového majitele. Koncem roku jsme pak představili diáře v novém designu a rovnou jsme jich 40 rozdali mezi vás, naše fanoušky.


Každý měsíc jsme vám chtěli udělat radost a věříme, že se tak i povedlo.

Letošní rok je na svém počátku a my pevně věříme a doufáme, že letos těch příležitostní k osobnímu setkání na různých akcích a festivalech bude více než v roce loňském. Chystáme se k vám blíž, chceme s vámi mluvit a znát váš názor na naše produkty. Než však toto bude opět možné, jsme tu pro vás na sociálních sítích, online vždy, když nás potřebujete.

Bavte se s OXYBAG na Facebooku a Instagramu! Novinky se zde od nás dozvídá cca 9 000 fanoušků a stále rosteme. Také v letošním roce pro vás připravujeme soutěže o skvělé ceny, novinky a tipy pro školáky i jejich rodiče. Točíme pro vás zábavná videa a chceme s vámi o tom mluvit.

Komunikovat s námi můžete nejen e-mailem, ale i komentářem, soukromou zprávou nebo recenzí.

Přidejte se k nám i vy.

Srdečně váš Oxybag