PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

ČESKÝ VÝROBCE ŠKOLNÍCH POTŘEB

Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
541 126 111
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Oxybag hledá nový slogan!

Pro letošní sezónu hledáme nový slogan, nebo motto, které bude jasně vystihovat, co pro vás Oxybag znamená. Je to kámoš? Pomocník? Ten, co ti vždycky kryje záda? Pokud jste kreativní a máte dobré nápady, sem s nimi. Ten vítězný odměníme poukazem do wellness pro 2 osoby.

Oxybag hledá nový slogan!

Co se vám vybaví, když se řekne Oxybag? Jak byste Oxybag popsala kamarádce? Co je pro vás Oxybag?

Pomozte nám najít novou, svěží a zábavnou větu, která bude bavit školáky i jejich rodiče. Ať se to rýmuje, ať to zpívá, ať to zvoní.

Jak soutěžit? Soutěž probíhá na našich sociálních sítích a záleží jen na vás, jestli si zvolíte Facebook Oxybag.cz, Oxybag.sk, nebo raději náš Instagram Oxybag.

Nebojte se být kreativní. Ty nejbláznivější nápady většinou bývají ty nejlepší. Vymýšlet, ladit, tvořit, skládat a psát můžete od 17. do 31. 1. 2022.

Pokud váš nápad použijeme, získáváte poukaz do wellness pro dvě osoby (Hotel Sen Senohraby, Hotel Maximus Resort).

Bude-li se nám váš text hodně líbit, ale nevybereme jej, pošleme vám alespoň malý dárek.

Hurá do psaní. Těšíme se na všechny vaše nápady!