PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  +420 541 126 111 | +420 604 248 970
 • E-mail:
  info@oxybag.cz
POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ!!! 20% NA VŠE S KÓDEM SALECZ20

ČESKÝ VÝROBCE ŠKOLNÍCH POTŘEB

Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
+420 541 126 111
+420 604 248 970
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Oxybag rozdával radost v Klokánku

Začátek nového školního roku doslova klepe na dveře a tisíce budoucích prvňáčků už se těší, až zasednou do lavic a odstartují tak novou životní etapu. Většina dětí už má nachystanou svoji první aktovku a ti nedočkaví možná odpočítávají dny. Jsou mezi námi ale i děti, kteří vyrůstají bez rodičů, v současnosti v České republice v dětských domovech žije na čtyři tisíce dětí. Nemají u sebe mámy, nemají s kým sdílet svoje pocity nebo případné obavy z nástupu do školy a mít svůj vlastní školní batoh je pro ně přepychem.

Oxybag rozdával radost v Klokánku

Pomáhat tam, kde je to opravdu potřeba, navíc těm nejzranitelnějším z nás, vnímáme jako jedno z našich poslání. Dětem plníme jejich sny, třeba i v podobě nové aktovky, už více než 26 let.

Letos jsme se zapojili do pomoci dětem z Klokánku, přes nadační fond Romany Pavelkové a nachystali jsme pro ně pořádnou zásobu aktovek, školních batohů i školních potřeb, aby do školy děti mohly nastoupit se školní výbavou, která jim bude dělat radost. Je to to nejmenší, co pro ně můžeme udělat a upřímná radost v jejich očích je pro nás tou nejkrásnější odměnou.

dárečky pro Klokánek

Pokud i vy chcete pomáhat, přidejte se. Má to smysl