PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  +420 541 126 111 | +420 604 248 970
 • E-mail:
  info@oxybag.cz
VALENTÝNSKÁ SLEVA 14% NA CELOU KOLEKCI OXYLADY S KÓDEM VALENTYN14!!

ČESKÝ VÝROBCE ŠKOLNÍCH POTŘEB

Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
+420 541 126 111
+420 604 248 970
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Oxybag se zapojil do projektu Krabice od bot

Čas splněných přání Advent je nejen časem, kdy se všichni těšíme na ty nejkrásnější svátky v roce, ale taky doba, kdy k sobě všichni máme tak nějak blíž. Taky si někdy během pečení vánočního cukroví a balení dárků uvědomíte pocit vděčnosti, že máte vše, co k životu potřebujete? Rodinu, střechu nad hlavou a taky dostatek finančních prostředků pro to, abyste mohli svým blízkým koupit byť jen drobnost pod stromeček?

Oxybag se zapojil do projektu Krabice od bot

Oxybag každoročně myslíme i na pomoc druhým a zapojujeme se do nejrůznějších sbírek, abychom mohli pomáhat tam, kde je to potřeba. Vidina každého jednoho rozzářeného úsměvu při rozbalování dárků na Štědrý den, je pro nás takovou satisfakcí, že práce, kterou děláme, má smysl. V čase vánočním jsme všichni tak trochu naměkko, a kdyby to bylo možné, přáli bychom si, aby všechny děti na světě mohly ve společnosti mámy a táty pod stromečkem najít svůj vysněný dárek.

Letos jsme zapojili do projektu Krabice od bot, který zřejmě všichni dobře znáte. Smyslem akce je obdarovat děti ze sociálně znevýhodněných rodin nebo z azylových domů, my letos budeme pomáhat v Diakonii Most. Jak to funguje? Stačí jen naplnit „krabici od bot“ dárky, které udělají radost a na krabici nadepsat věk a pohlaví dítěte, pro které je krabice určená. Díky projektu Krabice od bot máte jistotu, že dárky poputují na správné místo.

Máme v zásobě spoustu krásných školních potřeb, „batohů“: [https://www.oxybag.cz/…y-a-aktovky/] a aktovek i batůžků pro předškoláky. Vše jsme pečlivě roztřídili, zabalili a už teď se těšíme, až si děti dárečky rozbalí. I když všichni víme, že Vánoce jsou hlavně o rodinné pohodě, s dárky je to přece jen veselejší. A radost z radosti druhých se o Vánocích násobí. Tento rok ještě není u konce, ale my vám už teď chceme poděkovat za přízeň, podporu i za to, že vás máme. To, že můžeme potřebným rozdávat radost, je zásluhou i vás, našich zákazníků. Navíc obdarovat jednotlivce prostřednictvím Krabice od bot můžete i vy. Je to maličkost, ale udělá to obrovskou radost. Přejeme vám krásný advent, čas plný pohody, zklidnění, ohleduplnosti a taky sounáležitosti.

Jsme v tom všichni spolu ♥

Váš Oxybag