PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

Oxybag v srpnu soutěží i naděluje

Jsme v polovině prázdnin. Pro někoho teprve, pro jiného už?! Ať chceme nebo ne, nový školní rok se neúprosně blíží. S jeho začátkem má každý rodič spojené přípravy, včetně dlouhého seznamu nezbytných školních pomůcek.

Jak vypadá království vašeho školáka, školačky? Má v něm dostatečně velký stůl? Nechtělo by to kvalitnější židli? Nechybí lampička na čtení? Pojďte si s námi zasoutěžit o voucher v hodnotě 4.000 Kč na nákup v Ikea. A jestli za něj nakoupíte vybavení do studentského pokojíku, nový koberec, postel nebo boxy na hračky, to necháme na vás.

Prázdniny, stejně jako naše velká letní soutěž, jsou ve své polovině. Ukončili jsme druhé kolo soutěže, obdarovali šťastné vítěze. Měli jste radost vy a měli jsme ji i my v Oxybag. Proto jsme se rozhodli, že chceme té radosti šířit ještě víc.

Nebudeme jenom soutěžit, budeme i nadělovat. Inspirací nám byla moderátorka Lucie Křížková, která se zúčastnila prvního kola naší velké letní soutěže s tímto prohlášením: „Syn Davídek si letos přebíral vysvědčení s novým batohem Style Mini, který vyměnil za dosavadní aktovku. Vždyť už bude druhák! :). Protože Davídek už skvělý pokojík má, případnou výhru bych věnovala vybrané rodině maminky samoživitelky.“

Ve spolupráci s televizní novinářkou Norou Fridrichovou, která se tematice samoživitelství dlouhodobě věnuje a zároveň je organizátorkou a patronkou sbírky Nákup pro rodinu samoživitelky, jsme se rozhodli darovat jedné z maminek vybavení do dětského pokojíku v hodnotě 4.000 Kč pro jejího školáka či školačku. Matky s dětmi patří mezi nejchudší sociální skupiny v ČR. Polovina má na živobytí svých dětí do 20 000 korun, třetina dokonce pod 10 000 korun měsíčně.

Chcete se i vy zúčastnit soutěže o výbavu do dětského pokoje z IKEA v hodnotě 4.000 Kč?

Stačí, když do komentáře pod soutěžní příspěvek na našem Facebooku Oxybag vložíte vámi pořízenou fotografii s některým z našich produktů Oxybag. Inspirovat se můžete zde, nebo na našem Instagramu. Během srpna vyhlásíme ještě celkem pět výherců. Sledujte náš facebookový profil Oxybag, kde se vše včas dozvíte. Přejeme vám a vašim dětem prima letní dny a hodně sluníčka.