PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

Podzimní tvoření

Milujete podzim stejně jako my? Nebo ho naopak nemusíte, protože to pro vás znamená, že jste doma věčně zavření s nemocnými dětmi a už nevíte, jak je zabavit? V dnešním článku vám přinášíme pár tipů, jak si s dětmi zkrátit dlouhou chvíli. Nehledejte v tom žádné složitosti, během chvilky si můžete vytvořit krásné dekorace a stačí vám k tomu opravdu pár věcí. Děti budou mít radost, že si můžou vyzkoušet něco nového a třeba si společně podzim zamilujete zase o trošičku víc.

Podzimní tvoření

zdroj: pinterest.com

Právě teď nám příroda nabízí tolik materiálů a barev k tvoření, že je škoda toho nevyužít. Vyrazte na rodinnou procházku, užijte si poslední teplé dny a nasbírejte vše, z čeho se dá tvořit. Barevné listí, kaštany, ořechy, šišky…To vše se dá krásně využít.

V hlavní roli listí

Pobíhání ve spadaném listí miluje snad každé dítě. A taky leckteří dospělí, i když to někdy nepřiznají. Parky a ulice jsou teď plné barevných lístků, nasbírejte jich pořádnou zásobu a pusťte se do toho. Doma můžou vzniknout doslova umělecká díla. Co třeba zvířátka z listí? Stačí vám k tomu jen fixy, nůžky, lepidlo a kousek tvrdého papíru nebo kartonu.

zdroj: pinterest.com

Teplo domova

Podzim je období zpomalení, je to čas na zapálení oblíbené svíčky pro vytvoření té správné atmosféry a vyzdobení domova, abyste se v něm cítili co nejvíc útulně. Vytvořte si s dětmi originální podzimní svícny. Číst si s dětmi pohádky při světle svíček, to se jen tak neomrzí. Potřebujete k tomu jen listí, lepidlo a omniovku. Když sklenici omotáte drátkem, máte tak během chvilky svícen, který děti můžou mít místo lampionu na lampiónový nebo svatomartinský průvod. Jídelní stůl ozdobte podzimní růží umotané z listí a děti si dětský pokoj mohou vyšperkovat girlandou. Fantazii a kreativitě se meze nekladou.

zdroj: pinterest.com

Tvoření pro nejmenší

Máte doma malé děti, co ještě nechodí ani do školky a přesto byste rádi nějaké tvoření zkusili? Nebojte se toho. Třeba je to bude bavit jen chvíli, ale to vůbec nevadí. S vaší asistencí to zvládnou a naučí se něco nového. Co takhle bramborová razítka? Nebo zvířátka a postavičky z toho, co jste si z procházky přinesli domů? Pár tipů jsme přidali i na náš Instagram, tak nakoukněte i tam.

zdroj: pinterest.com

Na upršené dny

Pokud máte všechny své kreativní výtvory za sebou a už nevíte, jak děti zabavit během upršených sychravých dnů, kdy se člověku nechce ven, co takhle pořídit nové deskovky? Ty se hodí pro každou příležitost. Nebo zavzpomínejte na své oblíbené hry ze školních let. Piškvorky, lodě, město, jméno, zvíře, věc…Pamatujete? To jsme ve škole hráli snad všichni. Předškoláky, ale i menší děti určitě potěší, když dostanou své první pouzdro, kam si schovají rozrůstající se zásobu psacích potřeb. Nebo vsaďte na kreativní sety, ty potěší všechny malé malíře. Na našem e-shopu jsme na podzim připraveni, a i pro děti, které nejsou školou povinné, je z čeho vybírat. S přicházející zimou musíme být vynalézaví hlavně my, rodiče. Je potřeba mít v zásobě pár tipů, jak děti zabavit, když nám počasí nepřeje.

My vám však přejeme hlavně pevné zdraví a ať vás nemoci obchází. Užijte si krásný podzim, třeba na kreativní vlně.