PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

Připravte batoh na prázdniny

První školní aktovku jste vybírali společně, nebo to byl dárek, velké překvapení. Nemohli jste šlápnout vedle. Stačilo vybrat tu v oblíbené barvě, s roztomilým zvířátkem nebo známou pohádkovou postavičkou. Jenže vaše roztomilé dítko roste až příliš rychle. Pohádky vystřídala muzika, mobil a teenagerské zájmy. Tady už jsou batohy se zvířátky mimo. Vy ale jako milující rodič stále myslíte na jejich zdraví. Kvalita je pro vás na prvním místě a zdravá záda vašich vyrůstajících dětí toužíte opečovávat stejně hodnotně, jako tomu bylo, když byl váš student ještě malý žáček. A jemu se to dost možná už nelíbí.

Batoh vystihuje jeho styl

Certifikované, kvalitní, odlehčené batohy v cool designu. Přesně takové jsou studentské batohy Oxybag. V nabídce z mnoha barev, stylů a druhů si jistě vybere i vaše ratolest a vy můžete klidně spát, protože jeho páteř bude jako v peřince. V té certifikované. Batohy Oxybag mají nejen anatomicky tvarovaná záda, ale i bezpečnostní reflexní prvky.

Cool rodič ví, že být rebel se vyplatí

Mají svoji hlavu, budují osobní komunity a přátelství. Snaží se udržet na výsluní. A občas to mají sakra těžké. Pochopte je. Vždyť co je víc, než být hvězdou třídy? Dopřejte jim stát se rebelem. Podpořte je. Buďte na jejich straně.

Tři osobní tipy jak cool batohy Oxybag využít o prázdninách

Skejťák

Správný batoh, to je základ. Hodně pití, mikina, něco k jídlu, protože na skejtu vyhládne brzy. Přenosný repráček k mobilu. Helma, kdyby přišlo na náročenější triky. Máte doma nadšeného prkýnkáře, který většinu volných odpolední tráví v městském skate parku? Na batohy Oxy Sport se dá pohodlně připnout každý skate široko daleko. Je to praktické a dost dobře to vypadá.

Slečna knihomolka

Kolik knih se vejde do batohu vaší malé velké čtenářky? A nemá to až příliš těžké? Tak jí to ulehčete. Jak? Odlehčeným batohem Oxy Style s dvěma prostornými komorami, kapsou na pití, mobil i elektronickou čtečku knih. Až příště dorazí z knihovny s plným batohem knih, nebude mít bolavá otlačená ramena, protože polstrované popruhy a dobře padnoucí ergonomicky tvarovaná záda udělají výbornou službu.

Trénink, bazén a pak piknik

Máte doma rozlítaného klučinu nebo společensky založenou slečnu? To je nejdřív trénink, pak koupačka s kamarády a nakonec podvečerní opékání buřtů ve skautské klubovně. Jak to všechno vměstnat do jednoho batohu? Studentské batohy Oxybag mají několik různě velkých kapes s různými funkcemi. Zde i neřízený pubertální chaos dostává řád. Konec zapomenutých svačin, nebo plesnivějících plavek zastrčených kdesi vzadu za kopačkama. Tříkomorové batohy Oxy One mají na všechno své místo. A vy si oddechnete, když i váš puberťák pochopí, že klíče, mobil a mokrý ručník mají v batohu své místo.

Přejeme vám i vašim dětem pohodové prázdniny. Mnoho úžasných zážitků a výletů se správně zabaleným batohem.

Nezapomeňte, že dobře sedící batoh na vašich zádech, to je polovina úspěchu i na té nejnáročnější tú­ře.

A pak zazvoní zvonec a vaši puboši se zase vrátí do lavic, s cool batohem na zádech, který s nimi prožil fantastické akční léto.