PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

Rozdali jsme radost

Vánoce. Svátky radosti, klidu, lásky a míru, ale i hojnosti. Většině z nás se Vánoce pochopitelně pojí se spoustou jídla a dárků. Dnes je tomu prostě tak. Vánoce jsou, hlavně pro děti, synonymem obdarovávání a plnění přání - těch hmotných. Jsou však mezi námi i tací, kteří v životě neměli tolik štěstí, že se mohou těšit na bohatého Ježíška.

Rozdali jsme radost

Množství rodin je v tento sváteční čas vděčných už za fakt, že mají čím pohostit sebe a své nejbližší, mají střechu nad hlavou a teplo domova, které je chrání před prosincovou zimou.

V Oxybag před tím nezavíráme oči a myslíme i na tyto rodiny

Ve spolupráci se spolkem Živena na Slovensku a fondem Radost dětem v České republice, jejichž tvářemi jsou dvě šarmantní dámy – slovenská herečka, diplomatka a politička paní Magda Vášaryová a bývalá tenistka Lucie Šafářová, jsme se rozhodli tyto děti v nejkrásnější svátky roku obdarovat a udělat jim tak Vánoce o cosi veselejšími.

Jaké by to byly Vánoce bez rozzářených dětských oček? Bez spokojených úsměvů rodičů při pohledu na jejich upřímnou radost z dárků? Byly by pořád šťastné a veselé? Určitě si řeknete, že přece dárky nejsou to nejdůležitější, co dělá Vánoce Vánocemi. Je to láska, blízkost, porozumění, rodinná pohoda… Avšak s dárky jsou přece jen o něco veselejší.

My v Oxybag to víme, proto jsme rodinám v nouzi poslali vánoční nadílku pod stromeček. Mnozí z nich si jen těžko uměli představit, jaké by to bylo, na nový rok nastoupit do školy s novou školní taškou. Založit si barvičky do penálu, který si nevystřídalo už několik generací. Mít v tašce věci uspořádané v elegantních složkách a deskách, a při platbě u pokladny v supermarketu se pyšnit stylovou a kvalitní peněženkou. Darovali jsme aktovky i školní potřeby, batohy pro předškoláky, ale nezapomněli jsme ani na jejich rodiče, které jsme také potěšili drobnostmi. V tyto dny jsme si prostě bližší, naše srdce jsou větší a radost ze štěstí druhých se násobí.

I my jsme našimi výrobky mohli rozsévat šťastné úsměvy tam, kde to bylo zapotřebí a udělat tak několik lidských osudů snesitelnějšími. Vždyť o tom tyto svátky vlastně jsou.

Jsme vděční, že také díky podpoře vás, našich zákazníků, můžeme rozdávat radost v podobě našich produktů. Navíc, obdarovat rodiny můžete i vy, prostřednictvím neziskových organizací – spolku Živena nebo fondu Radost dětem. Každá maličkost se počítá a dobrých skutků nikdy není dost.

Z Oxybag vám přejeme krásné Vánoce a klidné prožití nejkrásnějších svátků v roce, v kruhu vašich nejbližších.