PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

Rozhodli jsme se pomoci

Po celé léto jste na našem facebookovém profilu Oxybag.cz mohli soutěžit o spoustu dárkových poukazů v hodnotě 4 000 Kč na nákup vybavení dětského pokojíku v IKEA a na úplný závěr prázdnin jsme věnovali rodině samoživitele kompletní výbavu pro sedmiletého školáka, jehož tatínek před osmi lety prodělal mrtvici, ze které má trvalé následky.

Rozhodli jsme se pomoci tam, kde je to skutečně potřeba. Proto jsme se již během prázdnin spojili s televizní novinářkou Norou Fridrichovou, která se dlouhodobě věnuje tematice samoživitelství a zároveň je organizátorkou a patronkou sbírky Nákup pro rodinu samoživitelky.

Právě rodiče, mámy a tátové, jsou našimi nejčastějšími zákazníky. Jsme si vědomi, že většina rodičů by chtěla svým dětem dát to nejlepší, jenže ne každý má ty možnosti.

Věděli jste, že matky s dětmi patří mezi nejchudší sociální skupiny v ČR? Polovina má na živobytí svých dětí do 20 000 korun, třetina dokonce pod 10 000 korun měsíčně!

Neúplných rodin žije v Česku odhadem na 200 tisíc. Jedné takové rodině jsme se rozhodli pomoci i my. Věnovali jsme do sbírky dárkové poukazy v hodnotě 4000 Kč na nákup v IKEA, kompletní školní výbavu OXYBAG a výběr obdarovaného nechali na té nejpovolanější.

Nora na konci prázdnin předala dárkové poukazy a jako bonus ještě kompletní školní výbavu 52letému tatínkovi, který má v péči syna a dokáže se o něj postarat i přes následky mrtvice, kterou před lety prodělal a kvůli níž je částečně ochrnutý. Matka chlapce je drogově závislá, nežije s nimi a na chlapce nijak finančně nepřispívá. Tatínkův invalidní důchod činí 7 600 Kč a rodinný rozpočet má tak velmi napjatý.

Darované poukazy do Ikea a školní výbava jim proto moc pomohly.

Život s nejasnou vyhlídkou

V mnohých rodinách samoživitelů a samoživitelek se odehrává tiché drama, kdy peněz je málo a mnohdy není ani na základní potřeby a jídlo. Takovým rodinám udělá radost i běžný nákup, pěkné vyřazené oblečení, sportovní vybavení nebo hračka, se kterou si už nikdo nehraje.

Pokud i vy chcete a můžete pomoci, přidejte se ke sbírce, která pomáhá rodinám samoživitelů.

Děkujeme. Váš OXYBAG