PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

Soutěžíme o výbavu do dětského pokoje z IKEA v hodnotě 4 000 Kč

Dětský pokoj je jejich útočiště. Místo, kde žijí svoje fantazie, svůj svět. A je úplně jedno, jestli jim je 5 nebo 14 let. Dětský pokoj musí plnit hned několik zásadních funkcí. Není to jen místo na hraní. Dítě zde odpočívá, rozvíjí svůj potenciál, učí se. S věkem se však jeho potřeby mění a je třeba pokojík upravovat, aby jim v jejich království bylo stále dobře.

Předškolák potřebuje kvalitní psací stůl, na kterém bude psát svoje první domácí úkoly. Ke stolu je třeba pohodlná židle. Každý knihomol ví, že knihám to nejvíc sluší v knihovně a maminky budou jistě souhlasit, že úložných prostor pro všechno možné není v dětském pokoji nikdy dost. Křeslo na odpočívání, čtení i učení potěší svěžím vzhledem, hravostí i praktičností. A zapomenout nesmíme i na kvalitní osvětlení.

Myslíme na potřeby dětí i rodičů, a proto jsme se opět rozhodli soutěžit o vámi tolik oblíbené vouchery na nákup v IKEA v hodnotě 4 000 Kč.

Sledujete nás na Facebooku a Instagramu? To je skvělé. Zde budou soutěže po celou sezónu probíhat. A pokud nás sledujete na obou sítích, možnost vyhrát máte hned dvojnásobnou.

K zapojení do soutěže je třeba koupit, nebo již doma mít produkt Oxybag, postovat fotku a držet si palce. Máte doma Oxybag? Výborně. Tak to jen vyfoťte a sdílejte s námi.

Soutěž o vouchery na nákup v IKEA startuje na našich sociálních sítích 12. 3. 2021 a jako organizátoři soutěže si vyhrazujeme právo nechat ji běžet bez udání konce.

Více informací se dočtete přímo u soutěžních příspěvků na našem Facebooku a Instagramu .

Přejeme vám šťastné focení, těšíme se na příspěvky. Váš Oxybag