PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  sales@kartonpp.cz

Studentský batoh Oxy Style

Novinkou a hitem letošního roku je batoh Oxy Style v nadčasových designech.

Lehoučký (jen 990 g), prostorný (29 litrů) s anatomicky tvarovanými prodyšnými zády, nastavitelnými ramenními i hrudními popruhy. Dvě oddělené komory, praktická samostatná kapsa na notebook, menší kapsa na tablet nebo čtečku a jako bonus menší kapsa s organizérem na různé školní drobnosti. Ideální parťák nejen do školy, to je studentský batoh Oxy Style.

Jak vypadá batoh uvnitř a jak se nosí?

Podívejte se na naše video!

Vybírat můžete z těchto designů

Univerzálním designem v černém provedení je batoh Oxy Style Black & White, pro slečny máme v růžové verzi Oxy Style Grey Line Pink, kdy variantou k růžové verzi je jasně zelená Oxy Style Grey Line Green. Maskáčový styl v kombinaci s oranžovými přezkami, to je batoh Oxy Style Army. Šedé tělo batohu s výraznými kontrastními prvky najdete u Oxy Style Grey.