PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

ČESKÝ VÝROBCE ŠKOLNÍCH POTŘEB

Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
541 126 111
Po-Pá 8:00 - 16:00 hod.

Vyhraj dětský pokojík

Přišel čas na přeměnu dětského pokojíku? Nový stůl, kvalitní židle. Lampička k posteli, police na knížky, krabice na hračky. Tapeta, která vás přenese do jiného světa? Vyhrajte voucher na nákup v Ikea a splňte jim sen o novém pokojíčku podle jejich fantazie.

Vyhraj dětský pokojík

Vytvořte dětský pokoj snů pro svoji holčičku nebo kluka

Dětský pokoj musí plnit hned několik funkcí. Není to jen místo na hraní. Dítě zde odpočívá, rozvíjí svůj potenciál, učí se. S věkem se však jeho potřeby mění a je třeba pokojík upravovat, aby dětem v jejich království bylo stále dobře.

Podporujeme přání vašich dětí. Oblíbená soutěž o nový dětský pokojík je opět tu!

K zapojení do soutěže je třeba koupit, nebo doma už mít produkt Oxybag, postovat fotku a držet si palce. Máte doma Oxybag? Výborně. První podmínku soutěže jste splnili. Tak to jen vyfoťte a sdílejte s námi.

Ukažte, jak vám to s Oxybag sluší! Vyhrajte voucher v hodnotě 4 000 Kč na nákup v Ikea. Zkusit štěstí můžete hned dvakrát. Soutěžíme na našem českémslovenském facebookovém profilu Oxybag.

Podmínky soutěže:

➤ Buďte fanoušky naší Facebookové stránky.

➤ Olajkujte soutěžní příspěvek. Za sdílení budeme rádi, ale není podmínkou.

➤ Máte doma nějaký produkt Oxybag? Výborně! Tak nám s ním udělejte super foto! Buďte kreativní, zábavní, hraví. Své foto výtvory s námi sdílejte v komentáři pod soutěžním příspěvkem.

Soutěž trvá do 27. února 2022. Výherce, který získá poukázku na nákupy do IKEA v hodnotě 4 000 Kč, vyhlásíme 2. března. Zařizování dětského pokoje pak už bude hračka.

Přejeme vám hodně štěstí a pevnou ruku při focení.

Váš Oxybag ♥