PROČ BATOHY OXY?

Celá kolekce OXY je zaměřená především na studenty a děti na druhém stupni ZŠ, tomu odpovídají i moderní designy a potisky.V naší nabídce najdete batohy různých typů a provedení. Každý batoh má polstrovaná a anatomicky tvarovaná záda, polstrované ramenní popruhy, vnitřní kapsu na notebook, samozřejmostí jsou také prostorné hlavní kapsy a praktické boční kapsy na lahve.

KONTAKTY
 • Adresa:
  PVGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefon:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.cz

Získali jsme ochrannou známku Český výrobek

Rok 2021 byl plný důležitých milníků, oslavili jsme půlkulaté výročí, 25 let od vzniku naší společnosti. Na konci roku jsme pak dostali jeden krásný dárek, získali jsme osvědčení „ČESKÝ VÝROBEK“.

Získali jsme ochrannou známku Český výrobek

Pojem zlaté české ručičky se neužívá jen tak nadarmo a i naše práce je toho důkazem.

Od založení naší společnosti jsme ušli velký kus cesty. Začínali jsme v pěti zaměstnancích a o tom, že jednou budeme jedničkou na českém trhu v kategorii školních potřeb, se nám ani nesnilo. Za ta léta jsme mnohonásobně zvýšili počet zaměstnanců, rozšířili jsme sortiment s nabídkou zboží pro celou rodinu, máme vlastní výrobu i designerské centrum. Neustále se rozvíjíme a rosteme. Sledujeme aktuální trendy, účastníme se zahraničních veletrhů a pravidelně přicházíme s novinkami, aby si u nás vybral opravdu každý, nejen děti školou povinné. Naším cílem je nabídnout vám ty nejkvalitnější produkty, které pro vás vyrábíme na jihu Moravy.

Poslední průzkumy ukazují na to, že čím dál více Čechů chce české výrobky. A to je jen dobře. V této nelehké době je nesmírně důležité podporovat českou ekonomiku, lokální firmy a české výrobky.

Získaného ocenění si nesmírně vážíme, je to uznání práce všech našich zaměstnanců, kteří se podílí na tom, abychom vám mohli nabídnout jen to nejlepší, pro zákazníky je to pak jistota, že produkt s tímto označením je vyrobený v České republice a je skutečně kvalitní.

Tak mrkněte, zda od nás také nemáte kufřík, boxy na sešity, složky na výkresy, nebo desky na abecedu a číslice. To vše se totiž vyrábí v naší společnosti.