O nás

Oxybag, vyrábíme batohy a školní potřeby. Pro vás a vaše děti


Značka Oxybag vznikla v roce 2012, kdy naše společnost Karton P+P vdechla život první řadě studentských batohů Oxybag. Rozšířili jsme tak do té doby oblíbený sortiment školních a kancelářských potřeb, kterým se v Karton P+P zabýváme již od roku 1996.

Provázíme děti od školky až k maturitě

Naše batohy a aktovky jsou ergonomické, certifikované a plné praktických vychytávek. Hrdě je označujeme ochrannou známkou Oxybag. Vyberete si u nás batůžek pro předškoláka, aktovku pro nadšeného školáka začátečníka i pro pokročilého žáka na druhém stupni. Nápaditý barevný design a spoustu důmyslných kapes ocení jak studenti, tak žáci. S Oxybag bude vaše dítě hvězda v každé třídě.

Máme vlastní výrobu i designérské centrum

Na kvalitě našich batohů, aktovek i dalších školních potřeb si opravdu zakládáme. Každý rok přinášíme nové kolekce jak designové, tak typové. Design všech našich produktů vymýšlíme u nás. Při vývoji modelů spolupracujeme se zkušeným fyzioterapeutem, díky kterému jsou každá záda jako v bavlnce. Unikátní grafické motivy připravuje tým našich šikovných grafiků. Kromě našich vzorů se na výrobcích Oxybag objevují také licencované postavičky a motivy z populárních animovaných filmů. S firmami Walt Disney, Universal Studios, Marvel nebo Hasbro máme dlouholeté dobré vztahy a spolupráce funguje jedna radost.

Záleží nám na vás a vaší spokojenosti

Vaše spokojenost a pohodlný nákup patří mezi naše priority. Snažíme se vám během nákupu i po objednávce maximálně pomoci. Od roku 2017 sídlíme v moderních prostorách VGP parku v Rajhradě u Brna. Zde se o vás stará více než 130 zaměstnanců. Od grafiků a vývojářů až po pracovníky expedice máme všichni jediný cíl: abyste u nás jednoduše nakoupili a aby vám naše výrobky dobře sloužily.

Jsme jednička na českém i slovenském trhu

Neustále se rozvíjíme a rosteme. Naše školní potřeby vyvážíme do 14 zemí světa, hlavně do Německa, Rakouska, Maďarska a do Pobaltí. Český a slovenský trh máme v malíčku: dodáváme do velkých obchodních řetězců, do menších obchodů i do e-shopů. Zkrátka všude tam, kde ocení naši precizní práci.

Pokud jde o kvalitní batohy a jiné školní potřeby, spolehněte se na nás.

Jsme Oxybag, hvězda v každé třídě.

tym_kartonpp

Certifikáty: