Studentský batoh OXY Sport Galaxy + Etue zdarma
Zvýhodněný set - batoh + etue zdarma. Lehký a ergonomický batoh OXY SPORT je ideální pro starší školáky.
| Kategorie: | VYŘAZENÉ |
|---|---|
| EAN: | 8596424197522 |
| Barva: | Černá, Fialová |
| Podle věku: | 9+ |
| Vhodné pro: | Kluk, Holka |
| Výška dítěte: | Od 136 cm |
| Rozměry: | 320 x 460 x 160 mm ( š x v x h) |
| Hmotnost: | 870 g |
| Objem: | 24 l |
| Nosnost: | 8 kg |
| Materiál: | 100% polyester |
| Položka byla vyprodána… | |
Studentský batoh OXY SPORT + Etue zdarma
✅ Stylový design: Sympaťák z řady batohů OXY SPORT vyniká promyšlenými designovými detaily i maximální funkčností. Ideální doprovod pro starší školáky, studenty i dospělé, vhodný pro školní i volný čas.
✅ Pohodlné nošení: Ergonomicky tvarovaný zádový systém pro maximální pohodlí při nošení. Polstrované ramenní popruhy a nastavitelný hrudní popruh pro další komfort.
✅ Praktické úložné prostory: Hlavní kapsy na zip s poutky pro snadný přístup. Dvě boční kapsy na láhev. Vnitřní členění se dvěma oddělenými komorami, kapsou na notebook 15" a menší kapsou na zip pro drobnosti. Skrytá kapsa na zádech pro bezpečné uložení cenností.
✅ Lehký jako pírko: Školní batoh OXY SPORT váží méně než kilo prázdný. Přesto je prostorný – objem 24 litrů, takže do něj snadno sbalíte školní i volnočasové nezbytnosti.
✅ Ideální volba pro školáky od 9 let.
✅ Etue zdarma: Studentské pouzdro na psací potřeby s praktickou elastickou gumou, uzavírání na zip. Rozměry 210 × 45 × 45 mm.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
