Studentský batoh OXY Ombre Blue- green
OXY Ombre – lehký batoh do školy (pouze 960 g) s ergonomickým provedením, moderním ombre designem, dostatkem úložného prostoru a reflexními prvky pro bezpečnost.
| Kategorie: | VYŘAZENÉ |
|---|---|
| Barva: | Modrá, Zelená |
| Podle věku: | 8+ |
| Vhodné pro: | Kluk, Holka |
| Výška dítěte: | Od 136 cm |
| Rozměry: | 320 x 430 x 200 mm (š × v × h) |
| Hmotnost: | 960 g |
| Objem: | 28 l |
| Nosnost: | 8kg |
| Materiál: | 100% polyester |
| Položka byla vyprodána… | |
Studentský batoh OXY Ombre – ergonomický, prostorný a stylový batoh pro školáky
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
