Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Školní batoh PREMIUM LIGHT Raptor
| Kategorie: | VYŘAZENÉ |
|---|---|
| EAN: | 8596424163084 |
| Motiv: | Jurassic World |
| Podle věku: | 6+ |
| Vhodné pro: | Kluk |
| Školní | Předškolní: | Školní |
| Výška dítěte: | Od 121 cm |
| Objem: | 26 l |
| Rozměry: | 310 x 400 x 190 mm (š × v × h) |
| Hmotnost: | 970 g |
| Materiál: | 100% polyester |
| Nosnost: | 8 kg |
Školní aktovka PREMIUM LIGHT je nejen vizuálně atraktivní , ale také ergonomicky dokonalá. S anatomicky tvarovanými zády a širokými, měkčenými ramenními popruhy, poskytuje maximální pohodlí a podporu pro vaše dítě.
- Ideální pro prvňáky a druháky: Navržena pro děti s výškou od 121 cm.
- Lehká a bezpečná: S nízkou hmotností pouhých 970 g a reflexními prvky je tato aktovka nejen praktická, ale také bezpečná.
- Ergonomicky dokonalá: Anatomicky tvarovaná záda, polstrování z příjemného prodyšného materiálu a měkčené, široké ramenní popruhy zajišťují dokonalé a pohodlné nošení.
- Zdravotní výhody: Fyzioterapeut doporučuje aktovku pro její schopnost udržovat stálý tvar a správné rozložení hmotnosti, čímž chrání záda vašeho dítěte.
- Detaily, které mají význam: Hlavní komora s rozřazovačem, jmenovkou a rozvrhem hodin pro lepší organizaci. Nastavitelné ramenní a hrudní popruhy pro optimální přizpůsobení dětské postavě. Pevné nepromokavé dno s nožičkami zajišťuje stabilitu a dostatek úložného prostoru. Přední kapsa je ideální pro svačinový box a šikovné vedlejší kapsy na zip poskytují dostatek místa pro všechny školní potřeby.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
