Školní batoh PREMIUM LIGHT Raptor
Školní aktovka řady Premium Light nabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 970 g.
| Kategorie: | Výprodej batohů a školních potřeb |
|---|---|
| EAN: | 8596424148173 |
| Motiv: | Dinosaurus |
| Podle věku: | 6+ |
| Vhodné pro: | Kluk |
| Výška dítěte: | Od 121 cm |
| Rozměry: | 310 x 400 x 190 mm (š × v × h) |
| Objem: | 27 l |
| Hmotnost: | 970 g |
| Nosnost: | 8 kg |
| Materiál: | 100% polyester |
Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přítažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm.
Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
