Studentský batoh OXY Zero Blacker
| Kategorie: | VYŘAZENÉ |
|---|---|
| EAN: | 8596424157489 |
| Barva: | Černá |
| Vhodné pro: | Kluk, Holka |
| Rozměry: | 320 x 470 x 180 mm (š x v x h) |
| Objem: | 27 l |
| Hmotnost: | 830 g |
| Materiál: | 100% polyester |
| Nosnost: | 8 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Studentský batoh řady Oxy Zero je využitelný do školy, do práce i k volnočasovým aktivitám.
Díky odlehčenosti i polstrování se stane oblíbeným batohem pro každého. Samozřejmostí jsou nastavitelné hrudní a ramenní popruhy a kapsa na láhev.
Disponuje mnoha kapsami, včetně skryté na zádech a na 15"notebook , do kterých si jednoduše schováte sešity i důležité pracovní materiály. Vše bude mít své místo a vy nic nebudete muset hledat.
5,0
5 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
5
5
5
RV
Roman Vlha
Spokojen, batoh jako dárek už po třetí.
5
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
